Çiftlere Özel


İlişki Koçluğu profesyonel olarak, birey veya çiftlere yönelik kişi odaklı çözümler üretir. İlişki yaşamaktan, ilişki kurmaya götüren, böylelikle özgür ve birey hissettiren keyifli bir yolculuktur. İlişkiye bakış açımızı, ilişkilerden beklentilerimizi ve yaşadığımız ilişkilerin niteliklerini sorgulamamıza olanak tanır, partnerimizle sağlıklı bir ilişki kurmak için önce kendimizle nasıl ilişki kuracağımızın yollarını öğretir. Kendimizi önce kendimize sonra partnerimize kazandıran, tamamen dönüşüm odaklı bir süreçtir.

Cinsellik insan olmanın çekirdeğini oluşturur. Kaliteli seks olağanüstü bir deneyimdir. Yalnızca fiziksel olarak deneyimlenen hazzın beraberinde duygu, ruh ve zihin üzerinde yarattığı sağaltım etkisiyle gerçek bir büyüme sağlar. Seks ve ilişkiler hakkında konuşmak, bu alanda baskılanmış bireyler olarak çoğumuz için ağır ve zordur. Oysa bir cinsel yaşam koçu son derece açık, samimi ve anlayışlıdır. Seks hayatınız klasik ve yüzeysel olmak zorunda değildir. Cinsel yaşamınızdaki iyileşme size çok daha derin farkındalıklar kazandıracak, rutin yaşamınızda yaptığınız birçok eylemden keyif almanıza olanak tanıyacaktır. Bu dersler sizler için,

  • Sevgi alma ve verme dengesini öğrenmeyi
  • Aşk ve seks bağlantılı ilişkileri derinleştirmeyi
  • Erotizmi geliştirmeyi ve yükseltmeyi
  • Güven ve bağ duygusunu kökleştirmeyi sağlar.

Çiftlerle yaptğımız tüm dersler kişilerin mahremiyet alanına derin bir saygı çerçevesinde gerçekleşir. Özel seanslar içeriğindeki tamamen kişiye özel uygulamalarla danışanın önce kendisiyle ve sonra partneriyle olan yakınlaşması, sevgiyi ve bağı güçlendirmek için önemli bir fırsat yaratır.

 

Kayıt yaptırmak için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilir veya tantra@tantraturkiye.com adresine mail gönderebilirsiniz.

EĞİTİM TAKVİMİ

SIK SORULAN SORULAR

GERİ BİLDİRİMLER


Tüm yorumlar

MERYEM'DEN MEKTUPLAR

Ruhun ustalığına erişmiş biri için yaşam nispet üzere kurulu değildir. Zihin güven elde etmek için bir şeyi başka bir şeye bağlı kalarak ilişki kurmaya alışmıştır. Dikkatle baktığınızda “Birine nispetle diğeri” üzerinden kurulan bu ilişkiler ağının yaşamımızın tüm alanlarına sinsice nüfuz ettiğini net olarak göreceksiniz.

Nispet; İçten gelen samimiyet, bağlılık ve güvenin getirdiği mutlak birliğin karşısında duran en büyük zihinsel tuzaktır.

Yaşamımızda öyle ruhlar vardır ki, beden kisvesi içinde varlıkları güneş gibidir.

Onlardan uzak olmak sonsuz bir gecenin karanlığında kalmak gibidir.

Ya Dost;

Zihninin en uzak ve karanlıklarına terk ettiğin,

Dışsallaştırdığın İlahi Sevgili,

Ete kemiğe bürünmüş, "yar" diye "yaren" diye görünmüştür oysa.

O'ndan gelen el'dir kim bilir kaç kez dokunduğun,

Sırrı Sükûtta; elin ele, elin Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen nazardır kim bilir, baktığın nice gözler,

Sırrı Hûbyar'da; gönlün gönüle, gönlün Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen sestir kim bilir, hep işittiğin

Sırrı Vedud'da; zikrin zikre, zikrin Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen tatdır kim bilir, dudaklarından içe dolan,

Sırrı Nektar'da zevkin zevke, zevkin Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen rayihadır kim bilir, semaya yayılan

Sırrı Oudh'da vecdin vecde, vecdin Hak'ka davetidir oysa 

Sonsuz Rahmet, İhsan, Nimet ve Fazilete açılmanın yolu

seni nasıl seveceklerini kontrol etmekten vazgeçip

hayata ve ilişkili olan her şeye

"beni nasıl istersen öyle sev"

diyebilmektir.

Bu, sevgiye verilen özgürlüktür.

Bu, sevgi anlayışının tümüyle dönüşmesini sağlayan

"cûr'etkar" bir seçimdir.

Gerçek Aşkın vücud bulmuş halidir Kutsal İzdivaç. Tam ve kusursuz bir doyum getirir. Kutsal İzdivaç alanına dahil olan çiftler birbiri ile dengeli olarak yücelir.

Mülkiyet – Sahip olma algısını, Emanete yani Sahip çıkmaya dönüştürmüş olma halidir. Bu izdivaçta uyum; mental, duygusal, fiziksel ve ruhsal olmak üzere tam ve bütündür. Birbirini beslemeye yönelik bu kutsal alana uyanan çiftler için Aşk’ta gerçek bir cennet deneyimi söz konusudur. İfade bulmadığı için ertelenmiş ve bu yüzden birikmiş toksik enerjiler bulunmaz. Her an tertemiz ve arı olarak, ertelenmeden hakkı ile deneyimlenir. Kutsal İzdivaç bir bilinç halidir ve bu bilince ermiş olmak sağlam bir kararlılık gerektirir. Sonradan geliştirilmiş tüm yapay benliklerin terkine niyet ile mümkündür. İzdivacın doğası ve hakikatindeki sırrı, eşzamanlılıktır. Uyum yasası, zamanda eş olma halidir. Zaman içindeki seyir ise bu sanatın ustalığıdır.

Değer bilmekle, değer vermek arasında çok önemli bir fark vardır. Değer verdiğin şeyi büyütür, beslersin ve sonra kaybetme korkusu ile ona sımsıkı yapışırsın. Bu tutsaklıktır. Kendi değerinden şüphe ettiğin için yaptığın bir yatırımdır.

Değerini bildiğinde ise, değerin emanet bilgisine açılır, sahip çıkar, bildiğin o değeri gözetip, sakınırsın. Bu özgürlüktür. Ne kendi değerinden, ne de yaratılmışların değerinden şüpheye düşmezsin. Değer bilgisinin netliği kesintisiz şükür halidir.

HABERDAR OL

Etkinliklerden ve son yazılardan haberdar olun.

@

SATH REHBERLİK

sample image

Kayıt ve sorularınız için
bilgi@meryemsuna.com

Kamp Eğitimleri ve İnzivalar:
+90 553 823 41 41

Haftasonu Atölyeleri:
+90 553 463 08 08

EĞİTİMLER