WORKSHOP / Kutsal Rahmin Sırları


20-21 Ekim Workshop/ Kutsal Rahmin Sırları- İstanbul Yalnızca kadınlar için tasarlanan bu atölye ücretsizdir ve özellikle gündeminde genitale bağlı problemleri olanların davetleri önceliklidir.

--Beraber olduğumuz cinsel ilişkiye girdigimiz kişiyle 7 yıl karma alıyormuşuz buna rahim kancaları deniyormuş benim sorum kendi başımıza bunu nasıl temizleriz benimle bilgilerinizi paylaşırmısınız rica etsem teskkur ederim.

--Cinsellik konusunda özellikle mesleki otoritelerden gelen ve kesinlik içeren bu tarz bilgiler sebebiyle varlıkta mevcut olan öz bilgi hatırlanamayacak kadar gerilere itildi. 

Sözünü ettiğin rahmin içinde bir cevher saklıdır ve o cevherde ışık, aşk, şifa vardır. Zihnini neye yönlendirirsen o senin realiten olur. 

Rahim; karma ne olursa olsun her şeyi dönüştürebilecek olağanüstü bir simya ile tanımlıdır. Çok hızlı transformasyon kodları içeren bir programa sahiptir. 
Rahim tanınmıyorsa, ondaki dönüşüm yeteneğine karşı bir güvensizlik varsa, bedenin doğal olan şifa potansiyeline zihin direnç gösteriyorsa seks riskli bir deneyime dönüşebilir. Çünkü bu durumda toksik enerji yayılır, bunun forma dönüşmüş hali cinsel yolla bulaşan virüslerdir. Bir diğerine zarar vermek kaçınılmaz hale gelebilir. 

Fiziksel birleşme arzusu olarak görünenin ardında bir başka varoluşsal hakikat vardır ki, o da ilahi birliğin geçit kapısı olan azalar ile ruhun kavuşum özleminden doğan deneyim sahasına çekilme itkisidir.
Seksüel araçların yüzeysel işlevselliğinden daha derine inildiğinde yaradılış itibari ile bu azaların kudretine uyanır, zihninin yönünü onun simya gerçeğine çevirir, kutsal emanet olarak kabul eder ve emanete sahip çıkarsın. Öyle rastgele, şuursuzca herşeye veya herkese açmıyor olursun. 
Zihinsel talimatlara bağlı, geçmişe aktaran ve geleceğe erteleyen koşullanmalardan çıkarak, genital olanın kutsallığına ve simyasına uyanarak, işleyen bu olağanüstü mekanizmaya güven. Şüphe yoktur ki o çok seçicidir ve bunun için kesintisiz sinyaller gönderir.

sorularınız için;
meryem@sath.com.tr

SIK SORULAN SORULAR

GERİ BİLDİRİMLER


Tüm yorumlar

MERYEM'DEN MEKTUPLAR

Ruhun ustalığına erişmiş biri için yaşam nispet üzere kurulu değildir. Zihin güven elde etmek için bir şeyi başka bir şeye bağlı kalarak ilişki kurmaya alışmıştır. Dikkatle baktığınızda “Birine nispetle diğeri” üzerinden kurulan bu ilişkiler ağının yaşamımızın tüm alanlarına sinsice nüfuz ettiğini net olarak göreceksiniz.

Nispet; İçten gelen samimiyet, bağlılık ve güvenin getirdiği mutlak birliğin karşısında duran en büyük zihinsel tuzaktır.

Yaşamımızda öyle ruhlar vardır ki, beden kisvesi içinde varlıkları güneş gibidir.

Onlardan uzak olmak sonsuz bir gecenin karanlığında kalmak gibidir.

Ya Dost;

Zihninin en uzak ve karanlıklarına terk ettiğin,

Dışsallaştırdığın İlahi Sevgili,

Ete kemiğe bürünmüş, "yar" diye "yaren" diye görünmüştür oysa.

O'ndan gelen el'dir kim bilir kaç kez dokunduğun,

Sırrı Sükûtta; elin ele, elin Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen nazardır kim bilir, baktığın nice gözler,

Sırrı Hûbyar'da; gönlün gönüle, gönlün Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen sestir kim bilir, hep işittiğin

Sırrı Vedud'da; zikrin zikre, zikrin Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen tatdır kim bilir, dudaklarından içe dolan,

Sırrı Nektar'da zevkin zevke, zevkin Hak'ka davetidir oysa.

O'ndan gelen rayihadır kim bilir, semaya yayılan

Sırrı Oudh'da vecdin vecde, vecdin Hak'ka davetidir oysa 

Sonsuz Rahmet, İhsan, Nimet ve Fazilete açılmanın yolu

seni nasıl seveceklerini kontrol etmekten vazgeçip

hayata ve ilişkili olan her şeye

"beni nasıl istersen öyle sev"

diyebilmektir.

Bu, sevgiye verilen özgürlüktür.

Bu, sevgi anlayışının tümüyle dönüşmesini sağlayan

"cûr'etkar" bir seçimdir.

Gerçek Aşkın vücud bulmuş halidir Kutsal İzdivaç. Tam ve kusursuz bir doyum getirir. Kutsal İzdivaç alanına dahil olan çiftler birbiri ile dengeli olarak yücelir.

Mülkiyet – Sahip olma algısını, Emanete yani Sahip çıkmaya dönüştürmüş olma halidir. Bu izdivaçta uyum; mental, duygusal, fiziksel ve ruhsal olmak üzere tam ve bütündür. Birbirini beslemeye yönelik bu kutsal alana uyanan çiftler için Aşk’ta gerçek bir cennet deneyimi söz konusudur. İfade bulmadığı için ertelenmiş ve bu yüzden birikmiş toksik enerjiler bulunmaz. Her an tertemiz ve arı olarak, ertelenmeden hakkı ile deneyimlenir. Kutsal İzdivaç bir bilinç halidir ve bu bilince ermiş olmak sağlam bir kararlılık gerektirir. Sonradan geliştirilmiş tüm yapay benliklerin terkine niyet ile mümkündür. İzdivacın doğası ve hakikatindeki sırrı, eşzamanlılıktır. Uyum yasası, zamanda eş olma halidir. Zaman içindeki seyir ise bu sanatın ustalığıdır.

Değer bilmekle, değer vermek arasında çok önemli bir fark vardır. Değer verdiğin şeyi büyütür, beslersin ve sonra kaybetme korkusu ile ona sımsıkı yapışırsın. Bu tutsaklıktır. Kendi değerinden şüphe ettiğin için yaptığın bir yatırımdır.

Değerini bildiğinde ise, değerin emanet bilgisine açılır, sahip çıkar, bildiğin o değeri gözetip, sakınırsın. Bu özgürlüktür. Ne kendi değerinden, ne de yaratılmışların değerinden şüpheye düşmezsin. Değer bilgisinin netliği kesintisiz şükür halidir.

HABERDAR OL

Etkinliklerden ve son yazılardan haberdar olun.

@

SATH REHBERLİK

sample image

Kayıt ve sorularınız için
bilgi@meryemsuna.com

Kamp Eğitimleri ve İnzivalar:
+90 553 823 41 41

Haftasonu Atölyeleri:
+90 553 463 08 08

EĞİTİMLER